Třešňově červený kovový barový stůl Fermob Luxembourg Pedestal 80 x 80 cm

20 873 

Popis produktu

Barový stůl pochází z ikonické kolekce Luxembourg, která je typická pro lamelový design a trendy odstíny. Hliníková podnož se skládá ze čtyř trubek, které se sbíhají do jednoho celku, což vytváří neotřelý detail, a čtvercová základna zajišťuje výbornou stabilitu celého stolu. Uprostřed lamelové desky je díra na slunečník, který dopřeje komfort během slunných dnů. Stůl se bude skvěle vyjímat v komerčních prostorech jako jsou kavárny, bistra a restaurace. Vyrábí se z prvotřídních materiálů a je testován tak, aby splňoval standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělají ze stolu unikátní kousek, který snadno zkombinujete s dalšími produkty z řady Luxembourg.

Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Exteriérové foto je pouze ilustrační.

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

 

Katalogové číslo: FB-4140-B9 Kategorie: , , ,
Výrobce:Fermob

Související produkty