Moonia Tvrdá/středně tvrdá pěnová oboustranná matrace Hexaflex Moon 160 x 200 cm, tl. 27 cm

17 535 

Popis produktu

Matrace Hexaflex Moon od značky Moonia se vyznačuje vysokou kvalitou a maximálním komfortem. Její složení zahrnuje kromě jádra s vysokou hustotou také 5 cm vysoký vícevrstvý systém z paměťové pěny, SuperSoft pěny a vláken Biotherm. Díky této kombinaci si zachovává matrace svou tuhost, ale zároveň se perfektně přizpůsobí tvaru vašeho těla. Tyto funkce si zároveň matrace zachovává i v případě spánku dvou osob, kdy nedochází ke vzájemnému ovlivnění její tuhosti a přizpůsobivosti. Matrace je vybavena technologií Duo-System, která poskytuje dvě nezávislé strany tvrdosti. Její potah je antialergenní, prodyšný a oceněný certifikací OEKO-TEX. Matraci Hexaflex Moon nabízíme také v dalších rozměrech.

Pozn.: Matrace se hodí k postelím o rozměrech 160 x 200 cm. Matrace se dodává ve vakuu a před použitím je nutné ji nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky.

 

Katalogové číslo: HEB27-160X200 Kategorií: , , , ,
Výrobce:Moonia

Související produkty