Moonia Tvrdá/středně tvrdá pěnová oboustranná matrace Golden Class Max 200 x 200 cm, tl. 20 cm

18 309 

Popis produktu

Matrace Golden Class Max se vyznačuje vysokou kvalitou a maximálním komfortem, jelikož její výplň poskytuje pevnou a stabilní oporu celému tělu. Její složení zahrnuje 5 cm silný vícevrstvý systém složený z pěny SuperSoft a vláken Biotherm, které se dokonale přizpůsobí tvarům vašeho těla a vy tak zažijete dokonalý spánek. Matrace s certifikátem OEKO-TEX je vybavena technologií Duo-System, která poskytuje dvě nezávislé strany tvrdosti. Ať už si vyberete měkčí či tužší stranu, zažijete pohodlný spánek s potřebnou oporou pro vaše záda. Potah matrace je vyroben z antialergického a antistatického materiálu, který nezadržuje vlhkost. Matraci Golden Class Max nabízíme také v dalších rozměrech.

Pozn.: Matrace se hodí k postelím o rozměrech 200 x 200 cmMatrace se dodává ve vakuu a před použitím je nutné ji nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky.

 

Katalogové číslo: GCM-200X200 Kategorií: , , , ,
Výrobce:Moonia

Související produkty