CXL by Christian Lacroix Královsky modrá sametová trojmístná pohovka CXL Podium 225 cm

45 460 

Popis produktu

Pohodlí získá ve vašem obývacím pokoji novou podobu díky trojmístné pohovce Podium. Čalounění je zhotoveno z příjemné sametové tkaniny s jemně lesklým povrchem. Látka je pokryta vrstvou, která chrání konstrukci nábytku před absorpcí rozlité kapaliny. Pohovka je obohacena bočními polštáři, které zpříjemní vaše lenošení. Díky lehkému vzhledu a štíhlé černě lakované kovové podnoži je pohovka ideální do moderně zařízené domácnosti. Náramně bude však vynikat i v komerčních prostorech. Využijte širokou nabídku série Podium, která zahrnuje trojmístné či rohové pohovky a křesla.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip.: Doporučujeme čistit pohovku měkkým kartáčem. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby zvenčí dovnitř a vyhněte se silnému tření mokrých vláken. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě. Nepoužívejte agresivní čistící prostředky ani vysavač.

 

Katalogové číslo: CXL_3S_58_F1_PODIUM4 Kategorie: , ,

Související produkty