Černé žinylkové křeslo MICADONI Vottina

28 023 

Popis produktu

Křeslo Vottina se pyšní lehkým a půvabným designem. Zakřivené područky s volnými opěrnými polštáři nabízí vysokou úroveň pohodlí. Žinylková tkanina je vyrobena z příze, která vytváří lesklý odstínový efekt. Látka Bloom je navíc odolná proti absorpci tekutin, proto lze snadno vyčistit a díky tomu vám nábytek zůstane po dlouhá léta. Kolekce Vottina snadno pozvedne jakýkoli moderní interiér a dodá mu pocit většího prostoru. Můžete si dále vybrat ze tří modelů pohovky  v neutrálních barvách.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celé křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_ARM_167_F1_VOTTINA4 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty